Header Ads

Kredi Kartı Hırsızlığı Nasıl Yapılır ?


Merhaba CyberGuilty Okurları ;

Bugün sizlere Kredi Kartı hırsızlığı hakkında bilgi vereceğim. Kredi kartı hırsızlığı yaptığınızı varsayımını yaparak devam ediyorum ki hesabınıza para aktarımı yapmaya açıksası yüreğiniz olmadığı ve güvenliğe önem verdiğimiz için yapamıyoruz. Bu sefer ise elimizde olan parayı harcayamıyoruz arkadaş bu nasıl iş diye kendimize kızıyoruz. Sinirlenme başkan sen ya , ben sana yardımcı olurum şimdi.
Öncelikle kredi kartı hacklemen gerekiyor. Bunu herhangi bir alış-veriş sayfası hackleyerek veritabanını dump ederek yapılan alış-veriş kayıtlarından elde etmen mümkün veya yabancı ülkeye ait bir banka hackleyerek.
Şimdi biz bu kredi kartı üzerinden konuşucaz fakat bu kredi kartının kullanım tarihi 2014 yılında bitmiş. Biz bunu elimizde olan hacklediğimiz kredi kartlarından tarihi geçenlerden size örnek göstermek istedik çünkü aranızda kendisini akıllı sanan bazı şahsiyetler bulunmakta ve bunu kullanmaya çalışacaklar , maalesef.
Şimdi amazon gibi sayfalardan "printable pvc credit card" diye aratıyoruz. 
Bunlar genellikle 100 adet satılıyor toplu bir biçimde satın alıyoruz arkadaşlar 11$ gibi bir fiyatı bulunmakta.

Sonra ise bu pvc kartlar gelince bir matbaa'ya gidiyoruz. Tanıdık olursa iyi olur ama şerefsiz fazla pay ister :D 
Bu bilgileri bu kredi kartına basıyoruz. İşte iş şimdi başlıyor. Parayı kazanmak istiyorsan herşeyi göze alacaksın kendine bir sırt çantası hazırlıyorsun içinde bir adet laptop bulunduruyorsun bunun sebebi ise işler karışır ise güvenlik kameralarını hacklemek için , yanına jilet , internet kablosu , cımbız , elektrik bandı ve sopa alıyorsun .
Bir gece vakti özellikle kış aylarında yapmalıyız ki sokakta insanlar olmamalı ve kar maskesi vs. takınca dikkat çekmemeli.
Bankamatiğe Sokak lambası hacklerken ki halimizle Elliot gibi gidiyoruz ve kredi kartını yerleştiriyoruz ve numarayı vs girerek para çekerek oradan koşarak uzaklaşıyoruz. 
Güvenlik kayıtları ne olacak derseniz silmenize gerek olduğunu düşünmüyorum çünkü kar maskesi ve elinizde eldiven olacağın kimliğinizin tespit edilebilceğeni sanmıyorum.
Şöyle bir ihtimalde var ya birisi sizi görürse ? Size gelip bulaşmadığı sürece bir sıkıntı yok çünkü kar maskesi falan var sana bir şey sorarsa üşüdüm başkan ya falan dersin yalnız ters yaparsa eline sopayı alır girişirsin.
Bu sefer adam senin maskeni çıkarmaya falan çalışır . Eğer çıkarırsa güvenlik kameralarını hacklemen gerekir . Bu sefer kamera olan yerlere yaklaşacaksın ve kameraların uzaktan izlemek için internet bağlantıları olduğunu hepimiz biliyoruz.
 İnternet kablosunu kesiyoruz ve bir ek yardımı ile yanımızda ki laptop'a bağlıyoruz ağ dinleme işlemleri yaparak vs sisteme ait cookie topluyoruz ve aynı ağda bulunduğumuz için port taraması yaparak kameranın hangi porta bağlı çalıştığını buluyoruz ve sisteme girip kayıtları silmeye çalışıyoruz. 
Siz diyeceksiniz kameraların şifresi ne olacak ? bu sefer ağı dinleyip aldığınız cookileri sisteme injekte ederek sayfayı yenileyip sisteme girebileceksiniz ....

Bu ara yoğunluktan dolayı fazla makale gelemeyecektir bilginize ...

CyberGuilty INC. Blogger tarafından desteklenmektedir.