Header Ads

Sokak Lambaları Nasıl Hacklenir ?

Merhaba CyberGuilty Okurları;

Bugün sizlere sokak lambalarını nasıl hackleyeceğiniz hakkında bilgi vereceğim.
İstanbul'da pek çok lambada denedim ve başarılı oldum.Gerekli olan malzemeler sadece bir "Telefon" evet yanlış duymadınız(Flash TV pazarlamacısı gibi)!!!
Bu sefer hack işlemlerimizde bir bilgisayar , saf bir arkadaş , USB  gerekmiyor !
Ama SMS paketiniz olması ŞART !
Hacklemek istediğiniz sokak lambası yaklaşıyoruz . Gizlenmek için meşhur Elliot gibi giyiniyoruz. Sokak lambasının kabloların olduğu paneli elimizle zorlama yardımıyla açıyoruz. Kablo yığınlarının içinde bir kablonun üzerinde telefon numarası yazmakta.(Bizim denediğimizde kablo kırmızı renkteydi.)
Bu telefon numarasına sürekli flood şeklinde SMS atıyoruz ve lambadaki elektrik gidip geliyor . Şimdi siz diyeceksiniz bir nasıl yaparız bunu ? Sürekli Flood mu atacağız ? gibi sorular olacaktır. Şimdi biz size burada eğitici makaleler veriyoruz ama sizin de saf olmamanız lazım. Biz burada sizlere sadece mantığını anlatıyoruz ve fikirler üretiyoruz . Siz balıkları yemeyi değil , Tutmayı öğreneceksiniz. Programlama öğrenerek kendine ait bir flood programı yazabilirsiniz veya internette flood yapan servisleri araştırarak belki birden fazla lambayı bile hackleyebilirsiniz ...

CyberGuilty INC. Blogger tarafından desteklenmektedir.