Header Ads

Mersin Belediyesi Açıkları Ele Geçirildi !


Merhaba CyberGuilty Okurları ;

Biliyorsunuz ki bu aralar pek çok siber saldırı yapılıyor ve bunları çoğu sistemleri çökertme adına yapılan saldırılardır. Bizde Güvenlik Açıkları Olduğunu Düşündüğümüz devlet sayfalarına güvenlik testleri yapıp bulduğumuz açıkları mail yolu ile onları iletmeyi düşünüyoruz.Böylece Türk devlet sayfaları saldırıya uğramayacak . Biz "Mersin Belediyesi'ne" Ait belli başlı güvenlik açıkları ele geçirdik.
Bu açıkları yetkililere mail yoluyla bildirdik.
Normalde yaptığımız saldırılarda bildiğiniz üzere ele geçirdiğimiz açıkları sizlerle paylaşıyoruz . Fakat bu sefer  ele geçirdiğimiz açıklar Türk Devlet Sayfası olduğu için hiçbir türlü misyonumuzdan sapmayıp sizlerle bu açıkları paylaşmayacağız. Açıkları sizlere kanıt olarak burada sansürlü bir şekilde paylaştık . Siz bizden birisi olmak istiyorsanız hiçbir zaman bir "Türk Sayfası" hacklemeyiniz. 
Biz Yaptığımız saldırıları eksikleri kapatmak adına yapıyoruz . Cyber Guilty Olarak yeri gelecek sesimizi duyurmak içinde yıkıcı operasyonlar yapacağız ve bu saldırıya sizlerin de katılmasına izin vereceğiz ...

CyberGuilty INC. Blogger tarafından desteklenmektedir.